| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 25.5 | 33 | 6 | 10.5 | 57.1 | 3.5 | 7.5 | 46.7 | 3 | 4 | 75 | 3 | 2 | 5 | 5.5 | 3 | 4 | 5 | 4.5 | 0 | 0.5 | 33 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 51 | 66 | 12 | 21 | 57.1 | 7 | 15 | 46.7 | 6 | 8 | 75 | 6 | 4 | 10 | 11 | 6 | 8 | 10 | 9 | 0 | 1 | 66 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 30.9 | 40 | 7.3 | 12.7 | 57.1 | 4.2 | 9.1 | 46.7 | 3.6 | 4.8 | 75 | 3.6 | 2.4 | 6.1 | 6.7 | 3.6 | 4.8 | 6.1 | 5.5 | 0 | 0.6 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
EBH-Salgótarján | 83 –90 | * | 22 | 29 | 4 | 9 | 44.4 | 3 | 7 | 42.9 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 5 | 7 | 4 | 0 | 1 | 27 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
EBH-Salgótarján | 87 –71 | * | 29 | 37 | 8 | 12 | 66.7 | 4 | 8 | 50 | 1 | 1 | 100 | 4 | 2 | 6 | 7 | 3 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 39 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 23 | 22 | 23.9549 | 34.3790 | 6.4148 | 10.3238 | 62.262.2 | 2.354 | 7.5172 | 31.431.4 | 491 | 5.3122 | 74.674.6 | 4.4102 | 0.920 | 5.3122 | 2.352 | 368 | 3.171 | 4.7109 | 491 | 0.13 | 0.511 | 26.9619 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros | 14 | 10 | 14.4202 | 22.3312 | 2.940 | 6.185 | 47.147.1 | 228 | 6.692 | 30.430.4 | 2.738 | 3.346 | 82.682.6 | 2.129 | 0.46 | 2.535 | 1.724 | 1.622 | 2.839 | 3.144 | 342 | 00 | 0.57 | 14.9208 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 23 | 22 | 23.9549 | 34.3790 | 6.4148 | 10.3238 | 62.262.2 | 2.354 | 7.5172 | 31.431.4 | 491 | 5.3122 | 74.674.6 | 4.4102 | 0.920 | 5.3122 | 2.352 | 368 | 3.171 | 4.7109 | 491 | 0.13 | 0.511 | 26.9619 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 14 | 10 | 14.4202 | 22.3312 | 2.940 | 6.185 | 47.147.1 | 228 | 6.692 | 30.430.4 | 2.738 | 3.346 | 82.682.6 | 2.129 | 0.46 | 2.535 | 1.724 | 1.622 | 2.839 | 3.144 | 342 | 00 | 0.57 | 14.9208 | ||||
| Összesítés | 37 | 32 | 19.1751 | 28.31102 | 4.6188 | 8.2323 | 56.658.2 | 2.282 | 7264 | 30.931.1 | 3.3129 | 4.3168 | 77.776.8 | 3.3131 | 0.626 | 3.9157 | 276 | 2.390 | 2.9110 | 3.9153 | 3.5133 | 0.13 | 0.518 | 20.9827 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 20.7145 | 36.1253 | 5.639 | 9.667 | 58.258.2 | 2.316 | 6.445 | 35.635.6 | 2.719 | 3.323 | 82.682.6 | 2.618 | 1.39 | 3.927 | 214 | 1.712 | 321 | 4.129 | 4.129 | 00 | 0.11 | 24.4171 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 2 | 2 | 25.551 | 3366 | 612 | 10.521 | 57.157.1 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 36 | 48 | 7575 | 36 | 24 | 510 | 5.511 | 36 | 48 | 510 | 4.59 | 00 | 0.51 | 3366 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 7 | 7 | 20.7145 | 36.1253 | 5.639 | 9.667 | 58.258.2 | 2.316 | 6.445 | 35.635.6 | 2.719 | 3.323 | 82.682.6 | 2.618 | 1.39 | 3.927 | 214 | 1.712 | 321 | 4.129 | 4.129 | 00 | 0.11 | 24.4171 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2 | 2 | 25.551 | 3366 | 612 | 10.521 | 57.157.1 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 36 | 48 | 7575 | 36 | 24 | 510 | 5.511 | 36 | 48 | 510 | 4.59 | 00 | 0.51 | 3366 | ||||
| Összesítés | 9 | 9 | 23.1196 | 34.6319 | 5.851 | 1088 | 57.758 | 2.923 | 760 | 41.538.3 | 2.925 | 3.631 | 78.480.6 | 2.824 | 1.613 | 4.437 | 3.825 | 2.418 | 3.529 | 4.639 | 4.338 | 00 | 0.32 | 28.7237 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 30 | 29 | 23.1694 | 34.81043 | 6.2187 | 10.2305 | 61.361.3 | 2.370 | 7.2217 | 32.332.3 | 3.7110 | 4.8145 | 75.975.9 | 4120 | 129 | 5149 | 2.266 | 2.780 | 3.192 | 4.6138 | 4120 | 0.13 | 0.412 | 26.3790 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 16 | 12 | 15.8253 | 23.6378 | 3.252 | 6.6106 | 49.149.1 | 2.235 | 6.7107 | 32.732.7 | 2.744 | 3.454 | 81.581.5 | 2.235 | 0.610 | 2.845 | 2.235 | 1.728 | 2.947 | 3.454 | 3.251 | 00 | 0.58 | 17.1274 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 30 | 29 | 23.1694 | 34.81043 | 6.2187 | 10.2305 | 61.361.3 | 2.370 | 7.2217 | 32.332.3 | 3.7110 | 4.8145 | 75.975.9 | 4120 | 129 | 5149 | 2.266 | 2.780 | 3.192 | 4.6138 | 4120 | 0.13 | 0.412 | 26.3790 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 16 | 12 | 15.8253 | 23.6378 | 3.252 | 6.6106 | 49.149.1 | 2.235 | 6.7107 | 32.732.7 | 2.744 | 3.454 | 81.581.5 | 2.235 | 0.610 | 2.845 | 2.235 | 1.728 | 2.947 | 3.454 | 3.251 | 00 | 0.58 | 17.1274 | ||||
| Összesítés | 46 | 41 | 19.5947 | 29.21421 | 4.7239 | 8.4411 | 56.558.2 | 2.3105 | 7324 | 32.532.4 | 3.2154 | 4.1199 | 78.277.4 | 3.1155 | 0.839 | 3.9194 | 2.2101 | 2.2108 | 3139 | 4192 | 3.6171 | 03 | 0.420 | 21.71064 | ||||||